Meie kool võitis võrkpalli finaalturniiril II koha!

Meie kool võitis võrkpalli finaalturniiril teise koha!

13 märtsil 2024 toimusid Õismäe Sportmängude Hallis Tallinna Koolinoorte meistrivõistlused võrkpallis, kus meie põhikooli poiste võistkond saavutas suurepärase teise koha!

Poiste teekond finaalturniirile pakkus meile palju rõõmu.

Alagrupiturniir toimus veebruari alguses Pirita Majandusgümnaasiumis, kus tuli tunnistada vaid ühe vastase paremust ja kokkuvõttes saavutatud koht kahe parema seas viis meid edasi vaheturniirile!

Märtsi alguses aset leidnud poolfinaalis, mis toimus Tallinna Saksa Gümnaasiumis võitsid meie poisid kõik mängud, andmata konkurentidele vähimatki võimalust. Edasipääs finaalturniirile oli seega kindlustatud.

Esimeses finaalturniiri mängus Tallinna Lasnamäe Vene Gümnaasiumi vastu võeti kindel 2:0 võit. Teisel mängul Rocca al Mare kooliga ei suutnud meie võistkond oma mängu käima saada ning tuli tunnistada vastaste paremust 0:2.

Viimasele mängule minnes oli selge, et medalita me finaalturniirilt ei lahku! Finaali II ja III koht tuli meil välja selgitada Tallinna Lilleküla Gümnaasiumiga. Esimese geimi võitis vastane, see äratas meie poistes võidutahet ning innustas neid end veelgi tugevamalt kokku võtma. Teisel ja kolmandal geimil näitasime aga selget üleolekut ning lõpetasime mängu 2:1 võiduga. Finaalmängude kokkuvõttes tõi meie poistele nende hea mäng väärilise teise koha!